TOSHIBA   Barkod Yazıcı ve Termal Barkod Kafalar
TOSHIBA

Toshiba B-SA4TM Endüstriyel Yazıcı

Ürünle ilgili Detaylı Bilgi İstiyorum

Toshiba B-SA4TM Endüstriyel Yazıcı Driver ve Broşür İndir

Toshiba B-SA4TM Endüstriyel Yazıcı Özellikleri

Tüm baskı uygulamaları için tam kapsamlı çözüm B-SA4 her türlü baskı uygulaması için mükemmel bir çözümdür. Yüksek çıktı kalitesi, endüstriyel performansı, çok yönlü dizaynı ve RFID seçenekleri gibi gelişmiş fonksiyonelliği ile küresel alanda kabul görmüş bir kaliteye sahiptir. Ergonomik tasarımı sayesinde B-SA4 sessiz ofis ortamlarına kolaylıkla uyum sağlar. Sıra dışı performansı ve üstün baskı kalitesiyle de yoğun endüstriyel iş ortamlarında da tüm ihtiyaçları karşılar.
Hız ve Fonksiyonellik Endüstriyel bir yazıcının performansına sahip bu masaüstü yazıcı, yüksek hızlı baskı olanağını ve gelişmiş çıktı kalitesini geniş bir ağ bağlantı arayüzü seçenekleriyle sunar: paralel, USB 2.0 ve dahili LAN standart; seri, wireless LAN ve RFID arayzüleri (UHF) opsiyonel.
Zamana Meydan Okur Zamana meydan okuyan B-SA4 serisi tüm Toshiba ya da Toshiba olmayan sistemlerle uyumludur. Güçlü BCI özelliği ili B-SA4 TPCL veri akışı olmadan baskı yapabilir.
Kolay Kullanım LCD ekranındaki kolay takip edilebilir menüsü ile BSA-4’ün kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Yerden tasarruf etmenizi sağlayan, gelişmiş tasarımlı mekanizması sayesinde malzeme yükleme işlemleri oldukça pratiktir