TOSHIBA   Barkod Yazıcı ve Termal Barkod Kafalar
TOSHIBA

Toshiba B-EX4T2 Endüstriyel Yazıcı

Ürünle ilgili Detaylı Bilgi İstiyorum

Toshiba B-EX4T2 Endüstriyel Yazıcı Driver ve Broşür İndir

Toshiba B-EX4T2 Endüstriyel Yazıcı Özellikleri

Masrafsız Performans 12ips’lik hızı, 4 inçlik B-EX2T menzili ile endüstriyel baskı taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır. Gelişmiş işlem gücü sadece hızlı çıktı alımını sağlamaz ayrıca her baskı işleminin istenilen özellikte olmasını da garantiler.
Ribbon ve Sarf Malzemesi Cihazın sol tarafına kurulmuş sarf malzemesi mekanizması ve içten veya dıştan sarılabilen ribbon, sarf malzemesi pazarında rekabet gücünü ve uyumluluğu sağlayacaktır. İşletmelere tasarruf sağlamak ve daha malzeme değişikliği için 600 metrelik ribbon seçenekleri mevcuttur.
Kolay Bakım Olanakları Çift ribbon motor kontrolü, kolay takılabilen yazıcı kafası ve saha da geliştirebilme opsiyonları gibi yenilikçi teknolojisi ile B-EX4T2 serisi işletme masraflarını düşürmeye devam eder. Çevreyi Korur Yeşil koruma güvencesine Energy Star Programı da dahildir ayrıca çözücü madde barındırmayan ribbon ve sıfır karbonlu baskı özelliklerinin yanında piyasadaki güç tüketimine sahiptir.
Özel Baskı B-EX4T2, kullanıcıların özel, yüksek çözünürlüklü baskı uygulamalarında üstün kaliteyi elde etmeleri için 203/300 veya 600dpi’lık versiyonlara sahiptir.